top of page

HAKKIMIZDA

FPS Endüstri Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş., yurtiçi ve yurtdışı firmalara proje, mühendislik ve danışmanlık hizmetleri sunarak uzun yıllar boyunca edindikleri bilgi ve deneyim birikimini müşterilerine daha esnek ve yenilikçi çözümler sunmak isteyen dinamik ve güçlü bir ekip tarafından kurulmuş genç bir mühendislik firmasıdır. Firmamız Doğalgaz ve Petrol başta olmak üzere her türlü endüstriyel uygulamalara ekipman tedariki ve mühendislik hizmetleri vermektedir.

FPS Endüstri Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş.;

– Alman sayaç üreticisi “vemmtec Messtechnik GmbH” firmasının ürünleri olan Rotary, Türbin, Quantormetre ve Elektronik Hacim Dönüştürücü (Korrektör)’lerin  Türkiye, Azerbaycan ve Gürcistan tek yetkili Distribütörü’dür.

– Emerson Automation Solution – Tartarini, Fisher Regulator Technologies grubunun (gaz regülatörleri, doğalgaz akıllı şebeke yönetimi (SCADA) gaz ekipmanları ve yedek parçaları) Türkiye, Azerbaycan ve Gürcistan tek yetkili Distribütörü’dür.

– Doğalgaz şebeke yönetimi alt yapı ve üst yapı Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri

Hedeflerimizi gerçekleştirirken;

  • – Müşterilerimizi, uzun süreli iş ortakları olarak görmeyi;

  • – Müşteriye özel çözümler üretmeyi;

  • – Kaliteyi yüksek seviyede tutmayı;

  • – Zamanında ve etkili servis vermeyi


Vizyonumuz

Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın koşulsuz memnuniyetini sağlayarak, Doğalgaz ve Petrol sektöründe kaliteli ürün ve hizmet isteyenlerin vazgeçilmezi olmak.

 

Misyonumuz

Doğalgaz ve Petrol sektöründe yüksek standart ve kalitede ürün ve hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

bottom of page